Left banner

1.faktorská s.r.o.

TAKTO SE POPSALA FIRMA 1. FAKTORSKA s.r.o. NA SVÉM WEBU

O nás

1. faktorská s. r. o. byla založena v roce 2003. Zpočátku se opřela o zahraniční spolupráci, v roce 2005 se však od zahraničních partnerů oddělila. Dnes jde o ryze českou společnost s ryze českým kapitálem.

Poskytujeme přísně individuální služby nadstandardní kvality. Příkladem mohou být krizové finanční služby (například řešení exekucí). Samozřejmě, v první řadě překleneme akutní hrozbu ztráty majetku finanční půjčkou. Ale nejen to. Současně uskutečníme veškeré nutné právní a organizační kroky tak, aby naši klienti dostali rychlou a skutečně účinnou pomoc. Mj. je zastoupíme při jednání s exekutorem, s finančním úřadem, s katastrálním úřadem atd.

Tento přístup uplatňujeme i při všech ostatních našich službách. Zaručujeme rychlost, spolehlivost a důvěrnost.  

http://www.1.faktorska.cz/

 

A jaká je doopravdy??

 
1.faktorská - dobráci ze Seychelských ostrovů

18. ledna 2011 v 12:20 | Nezválek

Kdo nezažil na vlastní kůži, co jednání s podvodnou firmou 1.faktorská z Brandýsa nad Labem - se sídlem na Seychelských ostrovech (jak seriózní, že?) obnáší, nemůže mít takové zkušenosti jako já. Osobně jsem se stal svědkem případu, kdy z důchodce v invalidním důchodu udělali papírově činného podnikatele. 75-ti letý nešťastník si neohlídal na živnostenském úřadě, že mu naši úřednici automaticky aktivovali jeho živnost. Kvůli 50 tisícové půjčce, kterou mu navíc celou nevyplatili, přišel dotyčný málem o všechen nemovitý majetek své rodiny. Nechají si podepsat Rozhodčí smlouvu a veškeré spory řeší jejich lidé z občanského sdružení - rozhodčí a smírčí komise Praha 10. , lidé na výplatní listině 1.faktorské. RNDr. Bohm Ladislav **je neskutečný mafián. Přizval si do své firmy vymahače z **Ruské federace a Ukrajiny. Trestní oznámení na Policii vůbec nepomáhají. Policisté ve stylu Standa Gross jenom zkonstatují, že smluvní vztahy jsou v pořádku - ale neřeší jádro problému - že to jsou neskuteční podvodníci, kteří mají propracované smlouvy a likdvidují důvěřivé důchodce. Jediné co na ně platí je vzít si specializovaného advokáta např. z ČAK, hold zaplatit peníze (a vysoudit je zpět) který podá Žalobu na neplatnost smluv od samého počátku. Dále je možné požádat soud o vydání Předběžného opatření **pro katastrální úřad - aby 1.faktorská nedražila nemovitý majetek na stránkách www.eurodrazby.cz. V roce 2010 vydal **Vrchní soud **judikaturu, kde **ruší nevýhodné rozhodčí doložky **u spotřebitelských půjček. Lidé by se neměli bát podvodníků typu p. Bohma, či p. Pokorného. Já osobně zastávám radikální názor: na **hrubý pytel - hrubá záplata_. Než peníze strkat do chřtánu gaunerům, tak je v dobré víře raději prosoudit s nadějí, že je dostanete zpět. Držím všem statečným jedincům palce, nebojte se 1.faktorské - jsou to nenasytní ubožáci, kteří se neštítí ničeho. Na každého jednou dojde ! P.N.


http://nezvalek.blog.cz/1101/1 - faktorska-dobraci-ze-seychelskych-ostrovu

1.faktorská s.r.o. – podvodná společnost, která ačkoliv nemá licenci od České národní banky k poskytování úvěrů, prostřednictvím externích naháněčů nabízí přesto lidem nevýhodné úvěry s lichvářskými úroky. Většina nešťastných žadatelů o úvěr však posléze podepíše pod nátlakem a ujišťováním a dále za nevýhodných podmínek hned několik různých smluvních závazků: Smlouvu o úvěru, Zástavní smlouvu, Rozhodčí smlouvu, Smlouvu o vinkulaci, Návrh na vklad do katastru nemovitostí atd. Uvedené smlouvy jsou samozřejmě pro klienty nevýhodné, jsou obsáhlé a většinou neobsahují měsíční úrokovou sazbu a klient je zmaten roční sazbou RPSN, která není úrokem. Smlouvy o úvěru obsahují nesmyslnou klauzuli, že dlužník obdržel finanční sumu a toto potvrzuje svým podpisem (ačkoliv jí neobdržel) a následně žádá věřitele, aby si půjčku uschoval ve věřitelské úschově (tozn. u 1.faktorské – peníze nedostane vyplacené a pokud po 14 dnech ano tak mu z půjčované částky ihned odečtou tisícové poplatky za poskytnutí půjčky). Osobně jsem se setkal v regionu Praha-východ s případem mého známého, který díky podvodným praktikám společnosti 1.faktorská s.r.o. (Dr.Bohm & Ing.Pokorný) zhruba do dvou let přišel o rodinný dům. Tito pánové používají strategii: Zloděj křičí: Chyťte zloděje! Velmi bych doporučoval se těmto žralokům vyhnout velkým obloukem, kdo se jim jednou dostane do jejich spárů tak bude jistě litovat. Jsou schopni si na půjčku 40 tis. Kč vzít do zástavy i několik nemovitostí v několikanásobně převyšující hodnotě – i 50x. Osobně nechápu, jak je možné, že se tato firma dopouští podvodného jednání a orgány činné v trestním řízení se jimi nezabývají s výmluvou, že klienti smluvní závazky přece podepsali dobrovolně. Petr Nezval Praha-východ

http://podvodnefirmy.cz/1-faktorska-aneb-na-konci-mostu-s-prazdnou-kapsou/

A další zajímavé články, komenáře, zkušenosti zákazníků naleznete zde po kliknutí na odkaz:

https://www.google.cz/search?q=1.faktorsk%C3%A1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #800 Odp.: 1.faktorská s.r.o.Greg 2017-10-23 00:42
Vehicle description
White, FREE 128 POINT AA INSPECTION + FREE 12 MONTHS AA BREAKDOWN COVER + FREE 6 MONTHS PREMIER WARRANTY + FINANCE AVAILABLE + RANGE ROVER WARRANTY, 1 owner, Full dealership history, Premium HDD Navigation System (Includes Hard Disk Drive Audio Server (10 CD/DVD Storage and Play), Rear Camera Parking Aid including Hitching Guidance and Rear Junction View/Front and Rear Park Distance Sensors with Visual Display, Eight-Inch High Resolution Touch - Screen, Intelligent Stop/Start System,

Contact me for more details and pictures
Citovat
0 #799 Odp.: 1.faktorská s.r.o.Greg 2017-10-23 00:41
levný čistý bílá 2015 Range Rover na prodej
kontaktujte mě, pokud máte zájem, abychom vám mohli poslat fotky
e-mailu na adresu:
Citovat
0 #798 Potřebujete financování?Mr Ernest 2017-10-23 00:01
Potřebujete financování?
Potřebujete úvěr na obchodní nebo osobní potřeby?
Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo společnosti bez ohledu na vaše současné kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte odpovědět
E-mail:
Citovat
0 #797 Potřebujete naléhavou půjčku?Mr Ernest 2017-10-22 23:59
Ahoj
Potřebujete naléhavou půjčku?
Nabízíme všechny druhy úvěrů na osobní půjčky, podnikatelské půjčky, studentské půjčky apod.
Dotazník by nás měl kontaktovat dnes a získat půjčku do 48 hodin
Pokud máte zájem, kontaktujte nás na našem e-mailu
E-mail:
Děkuji
Citovat
0 #796 Jsme legitimní, uznávaný vládní registrovaný věřitel.Mr Ernest 2017-10-22 23:56
Jsme legitimní, uznávaný vládní registrovaný věřitel. Jsme společnost, která poskytuje finanční pomoc. Půjčujeme peníze jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, která zahrnuje špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání. Chci použít toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou pomoc pro příjemce, protože vám rád nabídnu půjčku ve výši 2%, takže neváhejte požádat o půjčku a my vám poskytneme to nejlepší z našich služeb .
E-mail společnosti na adresu:
Citovat
0 #795 Odp.: 1.faktorská s.r.o.Mr Ernest 2017-10-22 23:54
Jsme legitimní, uznávaný vládní registrovaný věřitel. Jsme společnost, která poskytuje finanční pomoc. Půjčujeme peníze jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, která zahrnuje špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání. Chci použít toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou pomoc pro příjemce, protože vám rád nabídnu půjčku ve výši 2%, takže neváhejte požádat o půjčku a my vám poskytneme to nejlepší z našich služeb .
E-mail společnosti na adresu:


Služby Rendered include *
refinancování *
Přestavba *
Investiční úvěr *
Automatické půjčky *
Konsolidace dluhu *
Úvěrová linka *
Druhá hypotéka *
Podnikové úvěry *
Osobní půjčky *
Mezinárodní půjčky.

Děkuji
Citovat
0 #794 1.faktorská s.r.o.Georgia 2017-08-24 02:40
I always spent my half an hour to read this blog's content daily
along with a mug of coffee.

My web-site: foot pain between toes (squarejournal9 325.jimdo.com: http://squarejournal9325.jimdo.com/)
Citovat
0 #793 1.faktorská s.r.o.Pedro 2017-04-23 03:10
obviously like your website however you have to
check the spelling on quite a few of your posts. Many of them are rife
with spelling problems and I to find it very troublesome to tell the truth then again I'll
certainly come back again.

my web site ... ссылка
на оригинал: http://geschenkefuermaenner.info/
Citovat
0 #792 Odp.: 1.faktorská s.r.o.serial killer 2017-03-25 07:46
Jsou fakt hustý...
Citovat
0 #791 1.FaktorskaAntonin Vesely 2016-01-28 19:43
Jsou to podvodníci 1 kategorie vzali jsme si půjčku 150000.- okamžitě si strhly 30000.-
půjčka se splátkou na 20 let měsíčně 2390.-Kč s tím že doplatí dalších 150000.- Ty jsem už nikdy neviděl.Zastave ný dům a reakce na zbytek půjčky žádná.
Citovat
0 #790 1.faktorská s.r.o.Pearlene 2015-01-30 03:48
Everything is very open with a really clear description of the
issues. It was definitely informative. Your site is useful.
Many thanks for sharing!

My webpage - sex shop Alicante: http://www.lolatoys.com/
Citovat
0 #789 Re: Re: úvěr nabídkapřítelkyně okradeného 2013-10-12 23:54
1. faktorská jsou neskuteční podvoníci a vyděrači. Můj přítel přišel o dům v hodnotě 1 200 000 za půjčku 150 000 Kč. 1. faktorská zlikvidovata člověka, který celý život pracoval!
Citovat
0 #788 Re: Re: úvěr nabídkapřítelkyně okradeného 2013-10-12 23:54
1. faktorská jsou neskuteční podvoníci a vyděrači. Můj přítel přišel o dům v hodnotě 1 200 000 za půjčku 150 000 Kč. 1. faktorská zlikvidovata člověka, který celý život pracoval!
Citovat
+3 #787 Re: Re: úvěr nabídkapřítelkyně okradeného 2013-10-12 23:54
1. faktorská jsou neskuteční podvoníci a vyděrači. Můj přítel přišel o dům v hodnotě 1 200 000 za půjčku 150 000 Kč. 1. faktorská zlikvidovata člověka, který celý život pracoval!
Citovat
+1 #786 Re: Re: Lichva?Anonym 2013-09-19 09:18
Pozor na samozvance, kteří chtějí svoji zvrácenou spravedlnost prosadit jako jedinou správnou. To jsou potenciální zločinci. Takovými se to na této stránce jen hemží.
Nechte lidskou spravedlnost státním soudům a boží Bohu.
Citovat
-1 #785 Re: Re: Lichva?Anonym 2013-09-19 09:18
Pozor na samozvance, kteří chtějí svoji zvrácenou spravedlnost prosadit jako jedinou správnou. To jsou potenciální zločinci. Takovými se to na této stránce jen hemží.
Nechte lidskou spravedlnost státním soudům a boží Bohu.
Citovat
-1 #784 Re: Re: Lichva?Anonym 2013-09-19 09:18
Pozor na samozvance, kteří chtějí svoji zvrácenou spravedlnost prosadit jako jedinou správnou. To jsou potenciální zločinci. Takovými se to na této stránce jen hemží.
Nechte lidskou spravedlnost státním soudům a boží Bohu.
Citovat
0 #783 Re: Lichva?Milan Rychter 2013-09-02 10:36
Existuje ještě jiná spravedlnost, ne jen ta vaše, prohnilá. A „pane" Böhme, ta nezná slitování!
Citovat
0 #782 Re: Lichva?Milan Rychter 2013-09-02 10:36
Existuje ještě jiná spravedlnost, ne jen ta vaše, prohnilá. A „pane" Böhme, ta nezná slitování!
Citovat
0 #781 Re: Lichva?Milan Rychter 2013-09-02 10:36
Existuje ještě jiná spravedlnost, ne jen ta vaše, prohnilá. A „pane" Böhme, ta nezná slitování!
Citovat
+2 #780 Re: Re: Re: SamozřejměMilan Rychter 2013-09-02 10:33
Zase lžete a okrádáte lidi, přitom se spoléháte na zkorumpovanou justici. Až dojde řada na Vás a Pokorného, žádné slitování nečekejte. Deus ignoscit. Ego autem non dimiseritis.
Citovat
0 #779 Re: Re: Re: SamozřejměMilan 2013-09-02 10:24
Zase lžete a okrádáte lidi, přitom se spoléháte na zkorumpovanou justici. Až dojde řada na Vás a Pokorného, žádné slitování nečekejte. Deus ignoscit. Ego autem non dimiseritis.
Citovat
0 #778 Re: Re: zamyšleníMilan 2013-09-02 06:26
Chtěl jsi snad napsat slovo „okrádat", ne?!?
Citovat
0 #777 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: televizeMilan 2013-09-02 06:16
Ty jsi zmetek, máš za sebou smrt nešťastníků, které jste okradli s Pokorným. A už se kolem Tebe stahuje smyčka...
Citovat
0 #776 Re: Re: Re: Re: Re: Re: FaktorskaKarel 2013-08-31 14:52
VY PITOMČE! VÁM NĚKDO UBLÍŽÍ (REP. POTRESTÁ VÁS ZA SVINSTVA, KTERÁ JSTE SPÁCHAL!) A ANI VE VAŠEM PŘÍPADĚ NEBUDE BRÁN OHLED NA VÁŠ VĚK. MLADÝ HAJZL, STARÝ HAJZL-VŠE VYJDE NASTEJNO. BUDETE SE ZODPOVÍDAT. A NEPOMŮŽOU VÁM ANI ZNÁMOSTI SS CIZOJAZYČNOU MAFIÍ.
Citovat
0 #775 Re: Re: Re: Oznámení o postoupení pohledávekMarek 2013-08-28 20:00
Možná pan V. K. bude živý - aleu Vás si tím nejsem tak jist.Nikdy nevíte, co se může přihodit. Hlavně zloději, lichváři a podvodníci Vašeho ražení by se měli připravit na různé eventuality. Někteří lidé mají dlouhou paměť. Hlavně ti, jejichž blízcí kvůli šmejdům spáchali sebevraždu. Kdo s čím zachází... Ani Kypr není tak daleko, kdyby viník chtěl vzít „roha" - a ochranka s ním takénemůže být každou minutu...
Citovat
0 #774 Re: Re: Oznámení o postoupení pohledávekjak to dopadlo s p bhom 2013-08-20 11:21
JAK JSTE DOPADLPROSIM VE VECI 1.FAKTORSKA PROSIM O ODPOVED DEKUJI
Citovat
0 #773 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: od Dankový počínaje.....OLINA KRÁLOVÁ 2013-08-12 20:18
PŘESNĚ TAK. 1.FAKTORSKÁ alias BP INTEGRALIS LIMITED JSOU DVA V JEDNOM!!! BP INTEGRALIS LIMITED NA KYPRU JE 1.FAKTORSKÉ DAŇOVÝ RÁJ...A TATO SPOLEČNOST JE TU JE OD TOHO ABY KRADLA A PRODÁVALA NEMOVITOSTI. POKUD VÍM, JEDNATELEM TÉTO SPOLEČNOSTI JE PATRIK POKORNÝ. A ZÁROVEŇ I V 1.FAKTORSKÉ !!! JAK JE TO MOŽNÉ? BÖHM STÁLE TVRDÍ, ŽE 1. FAKTORSKÁ JE RIZE ČESKÁ SPOLEČNOST!!! JE TO LHÁŘ A CELÁ JEHO PARTA POKORNÝ A NÍČ JSOU LICHVÁŘI ZLODĚJSKÝ A VRAZI. HODNĚ LIDÍ SVÝMI NEKALÝMIPRAKTIK AMI DOHNALI AŽ K SEBEVRAŽDĚ. TEĎ DĚLAJÍ MRTVÉ BROUKY!!! BÖHM, POKORNÝ A NÍČ PROSTĚ PATŘÍ DO KRIMINÁLU!!!
Citovat
0 #772 Re: Re: Re: Re: Re: prokuraJanota 2013-08-08 19:41
Chci se zeptat, zda někdo ví, kde se dají sehnat uspávací šípy do kuše. Prostě šipky s pístem, dutým hrotem.
Citovat
0 #771 Re: Re: Re: VÝZVA-OPRAVA ADRESYMika-D 2013-08-08 19:19
Tohoto podvodníka přidáváme do seznamu na FB
Citovat
0 #770 Re: Re: Re: VÝZVA-OPRAVA ADRESYMika-D 2013-08-08 19:19
Tohoto podvodníka přidáváme do seznamu na FB
Citovat
0 #769 Re: Re: Re: VÝZVA-OPRAVA ADRESYMika-D 2013-08-08 19:19
Tohoto podvodníka přidáváme do seznamu na FB
Citovat
0 #768 Re: Re: Re: prokuraanonym 2013-08-06 12:18
http://www.credital.eu/
Citovat
0 #767 Re: Re: Re: Re: prokuraSinc 2013-07-22 23:24
Ironie vám nesedí! jsem zvědavý, jak budete ironický při lámání chleba...
Citovat
0 #766 Re: Re: Re: Re: prokuraSinc 2013-07-22 23:23
Ironie vám nesedí! jsem zvědavý, jak budete ironický při lámání chleba...
Citovat
0 #765 Re: Re: jsou to kurvySinc 2013-07-22 23:19
Zase lžete!
Citovat
0 #764 Re: Re: prokuraMikař + Istrates SNOPZ 2013-07-22 23:18
Určitě se najdou lidé, kteří rádi poznají fungování té Vámi „VYPIPLANÉ" ; SPOLEČNOSTI. Takže Vás, vážený pane Böhme tímto VYZÝVÁM, abyste nám zprostředkoval kontakt na nového majitele, popř. vlastníky, pokud jich je více.Odpovědět nám můžete na adresu , nebo na . Tuto výzvu (včetně Vašeho předchozího vyjádření ze dne 15. 6. 2012 22:22) uveřejňuji na sociální síti - Facebooku. Za SNOPZ: Istrates Jan.
Citovat
0 #763 Re: Re: 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiMikař 2013-07-22 22:56
Vážený pane Sedláčku, doufám, že ten „hnus“ se vztahuje na ty pofidérní pány. Pokud naše zkorumpovaná justice nekoná své povinnosti, musí nastoupit spravedlnost jiná! A znovu VYZÝVÁM VŠECHNY, kteří mohou nějakým způsobem pomoci s informacemi o (v mém příchozím příspěvku) uvedených šmejdech z 1. Faktorské, aby je posílali na adresu
Citovat
0 #762 Re: Re: 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiMikař 2013-07-22 22:56
Vážený pane Sedláčku, doufám, že ten „hnus“ se vztahuje na ty pofidérní pány. Pokud naše zkorumpovaná justice nekoná své povinnosti, musí nastoupit spravedlnost jiná! A znovu VYZÝVÁM VŠECHNY, kteří mohou nějakým způsobem pomoci s informacemi o (v mém příchozím příspěvku) uvedených šmejdech z 1. Faktorské, aby je posílali na adresu
Citovat
0 #761 Re: Re: 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiMikař 2013-07-22 22:56
Vážený pane Sedláčku, doufám, že ten „hnus“ se vztahuje na ty pofidérní pány. Pokud naše zkorumpovaná justice nekoná své povinnosti, musí nastoupit spravedlnost jiná! A znovu VYZÝVÁM VŠECHNY, kteří mohou nějakým způsobem pomoci s informacemi o (v mém příchozím příspěvku) uvedených šmejdech z 1. Faktorské, aby je posílali na adresu
Citovat
0 #760 Re: 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiSedlacek Ivan 2013-07-12 22:45
To je hnus , fuj ...
Citovat
0 #759 Re: 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiSedlacek Ivan 2013-07-12 22:45
To je hnus , fuj ...
Citovat
0 #758 Re: 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiSedlacek Ivan 2013-07-12 22:45
To je hnus , fuj ...
Citovat
0 #757 Re: Re: prokurastudent CVUT 2013-07-12 22:43
Já si rád vydělám. Pošleme mi spojení na vlastníky pokud to není náhodou pan Pokorný a Bohm ....:-)

I když v tehle firme ani za nic ... divim se ze zam někdo pracuje ...
Podle mě to, ale blbě skončí ... přeji asi hodně štěstí panu Bohmovi a Pokornýmu. Podle neštvaných lidí na webu to budou potřebovat.
Spravedlnost snah u nas bude pracovat. Viz Hagyova , Janousek a spol...

Není náhodou podle webu pan Pokorny i v dalsi firme CREDITALSE ? Jojo pokud jedna umíra uděláme si další ... Další chudáci na cestě. To bude pod mosty zase plno ... to jsous, ale zakony.
Citovat
0 #756 Re: Re: prokuraEva 2013-07-06 20:04
Bohme, jste obyčejnej debil a zkurvený prase. Přeji Vám ze srdce hodně pomalou smrt, kreténe všivej!!!!!!!! Stejně jako tomu sráčovi Pokornýmu!
Citovat
0 #755 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiMikař 2013-06-27 18:52
Je už na čase s těmi šmejdy Pokorným, Böhmem a Níčem zatočit. . Víme, že bylo několik lidí,kteří kvůli výše jmenovaným zmetkům spáchali sebevraždu Pokud se k tomu nemá naše justice, musíme si pomoci my sami! Tímto vyzývámevšechny lidi, kteří tyto zloděje a podvodníky znají, aby nám poskytli VEŠKERÉ DOSTUPNÉ INFORMACE, které jsou schopni shromáždit, to znamená:fotogra fie těchto osob, adresy bydliště, jejich rodinný stav, počet a věk jejich dětí, druh, značka, (popř. SPZ) jejich motorových vozidel, další nemovitosti, které vlastní - jejich umístění, druh, popřípadě lokality, kde se tyto objekty nacházejí. Uvítali bychom i fotografie výše uvedených objektů i osob. Neradi bychom, aby byly potrestány nevinní lidé, pouze viníci! Občané, kteří byli podvedeni a okradeni o svou nemovitost (skrze BP Integralis Limited,nás mohou kontaktovat na adrese: Zde nám můžete posílat i informace, které nám můžete poskytnout.

A vám, „pánové“Pokorný , Böhme, Níči, dáváme na vědomí: udělali jste chybu, když jste se rozhodli podvést těžce nemocnou důchodkyni, paní Keltnerovou Helenu z Jablonce nad Nisou. Slíbili jste jí půjčit na (jí nezaviněnou) exekuci 120 000,-, dostala jen 50 000,- . Poté jste jí dali na vědomí, že nový majitel změnil podmínky úvěru, pak jste jí nutili podepsat dodatek, že peníze byly půjčeny jen na opravu bytu, zároveň s dodatkem, že tyto peníze jsou vlastně vaše provize, napadli jste ji, že vás podvedla, že ji můžete udat u soudu.. a jiná svinstva. A teď jste udělali další, obrovské svinstvo: Rozhodli jste senyní výše jmenovanou těžce nemocnou důchodkyni (přes BP Integralis Limited) okrást o byt. Takže nejen podvod, ale i krádeže!Lidé, kteří se chovají tímto nehorázným způsobem, musí být připraveni na to, že za své jednání se budou muset zodpovídat a že neexistuje jen tzv. „spravedlnost“ zkorumpované soudní justice, ale i spravedlnost jiná, která se nenechá podplatit. Když je začnou postihovat různé nepříjemnosti a nehody, většinou jsou natolik důvtipné a dojde jim, že dělat svinstva donekonečna nelze: ČASTO PŘIJDE TREST. A od toho je nezachrání ani mafiánské praktiky jejich ruskojazyčných přátel…
Citovat
0 #754 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiMikař 2013-06-27 18:52
Je už na čase s těmi šmejdy Pokorným, Böhmem a Níčem zatočit. . Víme, že bylo několik lidí,kteří kvůli výše jmenovaným zmetkům spáchali sebevraždu Pokud se k tomu nemá naše justice, musíme si pomoci my sami! Tímto vyzývámevšechny lidi, kteří tyto zloděje a podvodníky znají, aby nám poskytli VEŠKERÉ DOSTUPNÉ INFORMACE, které jsou schopni shromáždit, to znamená:fotogra fie těchto osob, adresy bydliště, jejich rodinný stav, počet a věk jejich dětí, druh, značka, (popř. SPZ) jejich motorových vozidel, další nemovitosti, které vlastní - jejich umístění, druh, popřípadě lokality, kde se tyto objekty nacházejí. Uvítali bychom i fotografie výše uvedených objektů i osob. Neradi bychom, aby byly potrestány nevinní lidé, pouze viníci! Občané, kteří byli podvedeni a okradeni o svou nemovitost (skrze BP Integralis Limited,nás mohou kontaktovat na adrese: Zde nám můžete posílat i informace, které nám můžete poskytnout.

A vám, „pánové“Pokorný , Böhme, Níči, dáváme na vědomí: udělali jste chybu, když jste se rozhodli podvést těžce nemocnou důchodkyni, paní Keltnerovou Helenu z Jablonce nad Nisou. Slíbili jste jí půjčit na (jí nezaviněnou) exekuci 120 000,-, dostala jen 50 000,- . Poté jste jí dali na vědomí, že nový majitel změnil podmínky úvěru, pak jste jí nutili podepsat dodatek, že peníze byly půjčeny jen na opravu bytu, zároveň s dodatkem, že tyto peníze jsou vlastně vaše provize, napadli jste ji, že vás podvedla, že ji můžete udat u soudu.. a jiná svinstva. A teď jste udělali další, obrovské svinstvo: Rozhodli jste senyní výše jmenovanou těžce nemocnou důchodkyni (přes BP Integralis Limited) okrást o byt. Takže nejen podvod, ale i krádeže!Lidé, kteří se chovají tímto nehorázným způsobem, musí být připraveni na to, že za své jednání se budou muset zodpovídat a že neexistuje jen tzv. „spravedlnost“ zkorumpované soudní justice, ale i spravedlnost jiná, která se nenechá podplatit. Když je začnou postihovat různé nepříjemnosti a nehody, většinou jsou natolik důvtipné a dojde jim, že dělat svinstva donekonečna nelze: ČASTO PŘIJDE TREST. A od toho je nezachrání ani mafiánské praktiky jejich ruskojazyčných přátel…
Citovat
0 #753 1. Faktorská-podvo dníci a zlodějiMikař 2013-06-27 18:52
Je už na čase s těmi šmejdy Pokorným, Böhmem a Níčem zatočit. . Víme, že bylo několik lidí,kteří kvůli výše jmenovaným zmetkům spáchali sebevraždu Pokud se k tomu nemá naše justice, musíme si pomoci my sami! Tímto vyzývámevšechny lidi, kteří tyto zloděje a podvodníky znají, aby nám poskytli VEŠKERÉ DOSTUPNÉ INFORMACE, které jsou schopni shromáždit, to znamená:fotogra fie těchto osob, adresy bydliště, jejich rodinný stav, počet a věk jejich dětí, druh, značka, (popř. SPZ) jejich motorových vozidel, další nemovitosti, které vlastní - jejich umístění, druh, popřípadě lokality, kde se tyto objekty nacházejí. Uvítali bychom i fotografie výše uvedených objektů i osob. Neradi bychom, aby byly potrestány nevinní lidé, pouze viníci! Občané, kteří byli podvedeni a okradeni o svou nemovitost (skrze BP Integralis Limited,nás mohou kontaktovat na adrese: Zde nám můžete posílat i informace, které nám můžete poskytnout.

A vám, „pánové“Pokorný , Böhme, Níči, dáváme na vědomí: udělali jste chybu, když jste se rozhodli podvést těžce nemocnou důchodkyni, paní Keltnerovou Helenu z Jablonce nad Nisou. Slíbili jste jí půjčit na (jí nezaviněnou) exekuci 120 000,-, dostala jen 50 000,- . Poté jste jí dali na vědomí, že nový majitel změnil podmínky úvěru, pak jste jí nutili podepsat dodatek, že peníze byly půjčeny jen na opravu bytu, zároveň s dodatkem, že tyto peníze jsou vlastně vaše provize, napadli jste ji, že vás podvedla, že ji můžete udat u soudu.. a jiná svinstva. A teď jste udělali další, obrovské svinstvo: Rozhodli jste senyní výše jmenovanou těžce nemocnou důchodkyni (přes BP Integralis Limited) okrást o byt. Takže nejen podvod, ale i krádeže!Lidé, kteří se chovají tímto nehorázným způsobem, musí být připraveni na to, že za své jednání se budou muset zodpovídat a že neexistuje jen tzv. „spravedlnost“ zkorumpované soudní justice, ale i spravedlnost jiná, která se nenechá podplatit. Když je začnou postihovat různé nepříjemnosti a nehody, většinou jsou natolik důvtipné a dojde jim, že dělat svinstva donekonečna nelze: ČASTO PŘIJDE TREST. A od toho je nezachrání ani mafiánské praktiky jejich ruskojazyčných přátel…
Citovat
0 #752 Re: Re: Re: Má matka také naletělaHouba 2013-06-21 08:19
jsou to zloději, půjčíte si 500 tis a vrátíte milion a půl,a to ještě když si prodáte sám byt....toto je možné snad jen v této dementní republice, zlodějů a podvodníků ráj na zemi...
Citovat
0 #751 Re: Re: Re: Má matka také naletělaHouba 2013-06-21 08:19
jsou to zloději, půjčíte si 500 tis a vrátíte milion a půl,a to ještě když si prodáte sám byt....toto je možné snad jen v této dementní republice, zlodějů a podvodníků ráj na zemi...
Citovat
+1 #750 Re: Re: Re: Má matka také naletělaHouba 2013-06-21 08:19
jsou to zloději, půjčíte si 500 tis a vrátíte milion a půl,a to ještě když si prodáte sám byt....toto je možné snad jen v této dementní republice, zlodějů a podvodníků ráj na zemi...
Citovat
0 #749 PodvodníciHouba 2013-06-21 08:15
1 Faktorská jsou samozřejmě podvodníci, kteří Vás již před vzetím úvěru chtějí připravit o nemovitost,kter ou ručíte.Nikoho z firmy neseženete,asi chodí kanálama(vědí proč)...Ruce pryč od půjček a od podobných šmejdů.
Citovat
0 #748 PodvodníciHouba 2013-06-21 08:15
1 Faktorská jsou samozřejmě podvodníci, kteří Vás již před vzetím úvěru chtějí připravit o nemovitost,kter ou ručíte.Nikoho z firmy neseženete,asi chodí kanálama(vědí proč)...Ruce pryč od půjček a od podobných šmejdů.
Citovat
0 #747 PodvodníciHouba 2013-06-21 08:15
1 Faktorská jsou samozřejmě podvodníci, kteří Vás již před vzetím úvěru chtějí připravit o nemovitost,kter ou ručíte.Nikoho z firmy neseženete,asi chodí kanálama(vědí proč)...Ruce pryč od půjček a od podobných šmejdů.
Citovat