Left banner

GE Money Auto

GE Money Auto-Lichva nebo poctivá firma?

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

+1 #23 ŠMEJDIMartina 2016-08-22 17:26
Smouvu od GE Money AUTO/MONETA AUTO si pečlivě přečtěte! Tak strašnou smlouvu bych NIKDY nepodepsala (bohužel přítel ano). Nejste majitelem vozu, pokuty za všechno, úrok neuvěřitelný (a to jsme 50% částky měli), pokuta při předčasném ukončení nehorázná, takže bohužel je ztrátové odejít a refinancovat. A NEHORÁZNOST, kterou nominuji na Nejabsurdnější poplatek. Poplatek 200Kč za zapůjčení velkého technického průkazu, který potřebujete na STK!!!
Nechápu, co všechno si k nám banky můžou bestrastně dovolovat a my jim to dovolíme!!!! Jestli bojujeme otevřeně proti šmejdům z předváděcích akcí, hlásím, že GE MONEY AUTO/MONETA Auto a jí podobní je hned druhá, v pořadí v seznamu ŠMEJDŮ!
Citovat
0 #22 Nedodržšní smlouvyíLumír 2016-07-21 09:53
Paní Lisková alias pracovnice Moneta AUTO a na černo pracující pro fa svatební agentura priscila.cz , kde jinak načerno dělá její dcera a tzv. kamarádka , která mimochodem prodává auta u Hellera. Nedrží slovo. Pro ně platí jediné .Já jsem majitelka všeho co je na zemi , pod zemí i ve vesmíru. Kamarádka z daňováky a prostě se všema . já vím na tebe ty zas na mě. tak to smažme.Tak to hold chodí,Nespolupr ecovat , to je jediné řešení.BACHA na ně
Citovat
0 #21 exekucni podvodniciAgata Dolinova 2016-03-02 08:15
Dobrz den vazene GE AUTO.
Je to , prosim pravda, ze firma zamestnava pani Liskovou , která zaroven pracuje jako svatebni konzultantka pro svatebni agenturu oriscila a , ze tato agentura kryje exekucni podvod?
Citovat
0 #20 exekucni podvodniciAgata Dolinova 2016-03-02 08:12
Je pravda, ze pani Liskova , kera pracuje u GE AUTO,kryje exekucni podvod svého druhého zamestnavatele sSVATEBNI AGENTURU PRISCILU?
V této agenture pracuje a propaguje ji na facebooku.
Citovat
0 #19 IdiotiStavební firma 2015-02-03 08:29
Po ukončení a doplacení poloviny částky úvěru na auto jsem obdržel techničák a nevím kdy mi končí havarijní pojištění!!!! Služby na hovno.
Citovat
0 #18 podvodíci z GE AZTO SEVERNÍ MORAVALibor Heinz 2015-01-13 07:39
PODVODNÍCI Z GE AUTO PODVODNÍCI 1 STUPNĚ!!!!!ZLOD ĚJI !!!!! MĚLI BY TAKÉ DOSTAT POKUTU A PAK ODEJÍT DO TEPLÍCH KRAJIN Z ČESKÉ REPUBLIKY.MÁME DOST VLASTNÍCH LIDÍ CO OKRÁDAJÍ , NÁS ČECHY A NEPOTŘEBUJEME JEŠTĚ NĚJAKÉ CIZÁKY BŮHVÍODKUĎ!!!!!
ALE ZA PENÍZE V PRAZE DŮM!!!!
VYPLATILI SI PODVODY A BUDE VŠECHNO POKRAČOVAT DÁL!!!!
OSTUDA!!!!!


OKRADENEJ ZAPLAŤPÁNBŮ BÝVALEJ KLIENT
Citovat
0 #17 EXEKUCEMilan 2014-11-14 14:29
TAHLE ŠMEJDSKÁ SPOLEČNOST GE AUTO OPOŽDENÁ PLATBA S ŘÁDNOU OMLOVOU...NEZÁJ EM S JEJICH STRANY..UKONČEN Í SMLOUVY A NÁSLEDNĚ EXEKUCE NA MAJETEK PANEM VRÁNOU S PŘEROVA AT ŽIJE MAFIE,GAUNEŘÍ,A ŠMEJDI!!!
Citovat
0 #16 NEBRATPetr 2014-08-18 18:09
20000 za zprostředkování úvěru ve výši 150000 kč je nehorázná lichva. Navíc Vás nikdo na tento nepřiměřený poplatek nikdo dopředu neupozorní. Je to podvodvodné jednání, za které by normální člověk už dávno seděl. Ministerští úředníci, kolik dostáváte od těchto společností za krytí těchto podvodů?
Citovat
0 #15 HRŮZA A DĚS ZAPOMENOUTJarda 2014-06-18 07:45
NEJHORŠÍ CO JSEM KDY ZAŽIL A NAKONEC PŘI POSLEDNÍ SPLÁTCE VÁM ZADRŽUJÍ DOKLADY A TVRDÍ ŽE JE TO BRZDA POŠTY JSOU TO PĚKNÝ MRCHY
Citovat
+2 #14 GE Money Auto je nejpříšernější a nejhorší banka!Vítek 2014-05-24 22:03
Pokud uvažujete o koupi auta, doporučuji, nikdy nevyužívejte banku GE Money Auto. Z mé vlastní zkušenosti je to nejpříšernější banka. 3 roky jsem řádně platil úvěr. Pak se mi jedna platba zpozdila o 2-3 dny. Nejprve následuje pokuta 400,- za zpoždění, pak následuje 150,- pokuta, jako úšlý úrok (!), pak následuje telefonát z call centra, kde vás ,,upozorní", že takové chyby mohou vymáhat soudně (chápej, inkvizice, exekuce). Ve smlouvě není uveden telefon, nebo email na konkrétní osobu. Na webu není telefon, nebo přímý email, jen linka na call centrum, kde vám nikdo nic neřekne konkrétně, jen si vás vyslechnou. Vypovědět úvěr předčasně je poměrně komplikovaná a složitá záležitost. Veškeré kličky a chytáky jsou uvedené v jakýchsi všeobecných obchodních podmínkách, ale ty opět nejsou součástí úvěrové smlouvy. S nikým nikdy nejde jednat přímo. Nakonec jsem předčasně vše splatil a utekl. Můj dnešní dojem, tak jak se mnou jednali a jaké pasti mi nastražili je takový. Banka vám půjčí a pak čeká na jakoukoliv vaší chybu. Zdá se, že banka nestojí o řádné splacení úvěru, ale čeká na chyby klienta. Pak ho zničí, protože celý právní rámec mají předem dokonale nastražený jako past a zdá se, že tento způsob je pro banku daleko výnosnější. Pozor, velmi nebezpečná, záludná a podlá banka.
Citovat