Left banner

Podmíky pro vkládání příspěvků

Podmínky vkládání příspěvků a oficiálních reakcí:

Tyto stránky slouží ke vkládání a zobrazování osobních zkušeností uživatelů s obchodním jednáním podnikatelských subjektů (fyzických i právnických osob) nebo s jejich produkty.

Cílem těchto stránek je pomáhat uživatelům najít kvalitní obchodní partnery, výrobky nebo služby resp. vyhnout se nepoctivému obchodnímu jednání.

Uživatel nesmí používat služby těchto stránek v rozporu se zákonem nebo těmito podmínkami. Uživatel nesmí zejména uveřejňovat příspěvky, jejichž cílem je poškodit konkurující podnikatele a firmy. Uživatel dále nesmí šířit pomluvy, urážet, vyhrožovat násilím, podněcovat nenávist vůči jednotlivcům nebo skupině obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti, vyjadřovat se vulgárně, vydávat se za někoho jiného, vkládat do příspěvků odkazy na stránky s nelegálním obsahem ani zneužívat těchto stránek k šíření reklamy.

Každá osoba nebo firma, o kterém byl na těchto stránkách  zveřejněn příspěvek, má právo uveřejnit svou oficiální reakci na tento příspěvek.

Toto je nemoderovaná diskuse. Provozovatel těchto stránek nenese zodpovědnost  za obsah jednotlivých příspěvků. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost nese výhradně autor příspěvku

MAZÁNY BUDOU POUZE REKLAMY A SPAMY

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #110 www.radekbjalon.czRadek Bjaloň 2017-11-08 07:10
Pozor, podvodný eshop www.radekbjalon.cz kde bylo zneužito mého jména. Provozovatel je z číny a prodává oblečení. Již se ozvali poškození. Problém je, že každý si takhle může založit eshop na jméno. ČOI nic neudělá, provozovatelé domény a PČR taky ne. Musí prý vzniknout škoda větší.
Citovat
0 #109 PodvodníkDaniel Rubes 2017-10-30 11:14
Ten zmrd mi dluží 39000,dostal pŕes papuli,penize bohužel nikdy neuvidím
Citovat
0 #108 kontaktujte nás nyní za vaši půjčkuferguson 2017-10-25 09:31
Nabízíme půjčky všeho druhu
kontaktujte nás nyní za vaši půjčku

Bůh vám žehnej, když to uděláte
Citovat
+1 #107 Arios InvestmentsJozef Kladivik 2017-10-19 13:00
Dobrý den, měl jsem investici v Arios Investments a nechtějí mně to teď vyplatit. Máte s tím někdo zkušenost ????
Citovat
0 #106 Podvodníci MIZTEN STAVBY s.r.opetr nikl 2017-10-08 16:49
Dobrý den,
chci všechny upozornit na podvodníky, kteří momentálně podnikají ve stavebnictví a mají firmu MIZTEN STAVBY s. r. o
Prosím dejte si na ně velký pozor, nerozumí stavebnictví, nedodělávají zakázky a vyberou peníze, zaměstnávají nekvalitní zaměstnance, které také někdy nezaplatí.
Práce není odvedena kvalitně a hlavně člověk, který firmu řídí je pan Tengler, který zadlužil sebe jako fyzickou osobu, tak svou firmu Farestii Stavebni a.s a Farestia Windows.
Viz Odkazy: http://www.isir.info/isir/spis/188115/A/FARESTIA-STAVEBN-a.s

Abych vše vysvětlil:
Firma je napsána na Ivo Mižáka, který pracoval ve firmě Farestia stavební a.s, jako hlavní stavbyvedoucí a byl předseda dozorčí rady (Firma je v insolvenci)
Druhy podvodník se jmenuje Bedřich Tengler, který je momentálně zaměstnán v MIZTEN STAVBY jako stavební technik. Viz. odkaz: http://www.isir.info/isir/spis/161234/B/Bedrich-Tengler
a ve firmě Farestia Stavební a.s zastával funkce: člen představenstva a byl ten, který firmu řídil a zadlužil. Viz odkaz: http://rejstrik.penize.cz/28263171-farestia-stavebni-a-s

Pan Tengler, který řídil Farestii Stavebni a.s si jako člověk, který dostal sebe i firmu do insolvence, si žil a dále žije na vysoké noze a podvádí koho jen může, bohužel i rodinu! Např. Tím, že si půjčuje drahá auta pro sebe a pana Mižáka, bere černé zakázky, kde mu sem tam nikdo nezaplatil, nedodržuje termíny a následné sankce neřeší, zaměstnává nekvalifikované zaměstnance, kteří pracuji na černo. To je na denním pořádku.

Oba dva zmiňovaní jsou dlouhodobí kamarádi, kteří se navzájem zaměstnávají a kryjí jeden druhého.
Firma Farestia Stavební byla napsána na Veroniku Tenglerovou, protože pan Tengler se již nacházel v insolvenci jako soukromá osoba, tudíž akcionářem se stát nemohl a bylo to napsáno na jeho ženu. Vizodkaz : http://www.isir.info/isir/spis/161234/A/Bedrich-Tengler
Citovat
0 #105 Podvodná agentura práce GetworksPetr Lenghart 2017-08-02 07:20
Getworks GmbH pozor na tuto agenturu, která inzeruje práci v Německu na českých serverech jako je prace.cz

nabízí práci elektrikářům či splinklermonterům

po 14 dnech odvedené práce nezaplatí ani korunu stále lžou a vymlouvají se jen aby nemuseli nic platit!

pozor na tuto podvodnou firmu!!!
Citovat
0 #104 PodvodIrena 2017-07-29 09:21
Podvedená budu ráda za keždé info.Upsala jem se a nemohu ven .je to ABC české hospod.Dávejte si pozor
Citovat
0 #103 Oliver Gorol´Zdeněk Hodač 2017-07-28 21:49
Dobrý den, reference na pana Olivera Gorol´a, IČ 86965760:

Vzal si zálohu 120.000,-Kč a od té doby jsem ho neviděl. Mám platný rozhodčí nález soudu, který mu ukládá mi peníze vrátit (na požádání mohu doložit). On se k tomu však nemá. Má nadprůměrné přesvědčovací schopnosti. Důrazně Vás varuji před tímto člověkem.

Ing. Zdeněk Hodač
Citovat
0 #102 Vytahují z Vás penízeHorejs 2017-07-10 19:41
TRAVEL ELECTRONIC VISA BADALONA ESP
chytil jsem se na jejich hezkou adresu .org
účtují za kanadskou eTA 7x větší částku než vláda
Citovat
0 #101 www.jdidoakce.czMonika 2017-05-20 09:48
Nedoporučuji nakupovat přes www.jdidoakce.cz. Platbu požadují pouze kartou dopředu a nic nedodají.
Citovat