Left banner

Podmíky pro vkládání příspěvků

Podmínky vkládání příspěvků a oficiálních reakcí:

Tyto stránky slouží ke vkládání a zobrazování osobních zkušeností uživatelů s obchodním jednáním podnikatelských subjektů (fyzických i právnických osob) nebo s jejich produkty.

Cílem těchto stránek je pomáhat uživatelům najít kvalitní obchodní partnery, výrobky nebo služby resp. vyhnout se nepoctivému obchodnímu jednání.

Uživatel nesmí používat služby těchto stránek v rozporu se zákonem nebo těmito podmínkami. Uživatel nesmí zejména uveřejňovat příspěvky, jejichž cílem je poškodit konkurující podnikatele a firmy. Uživatel dále nesmí šířit pomluvy, urážet, vyhrožovat násilím, podněcovat nenávist vůči jednotlivcům nebo skupině obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti, vyjadřovat se vulgárně, vydávat se za někoho jiného, vkládat do příspěvků odkazy na stránky s nelegálním obsahem ani zneužívat těchto stránek k šíření reklamy.

Každá osoba nebo firma, o kterém byl na těchto stránkách  zveřejněn příspěvek, má právo uveřejnit svou oficiální reakci na tento příspěvek.

Toto je nemoderovaná diskuse. Provozovatel těchto stránek nenese zodpovědnost  za obsah jednotlivých příspěvků. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost nese výhradně autor příspěvku

MAZÁNY BUDOU POUZE REKLAMY A SPAMY

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #142 single academicsJana 2018-05-14 19:32
Dobrý den, tato seznamka si účtuje na základě velmi pochybných údajů po měsíci užívání částku 2.247,-. Tuto částku odmítají vrátit a obrací se na smluvní podmínky. Částka odešla z mého účtu - z karty, aniž bych zadávala bezpečnostní heslo nebo byla nějakým jiným způsobem informována.
Citovat
0 #141 AriosJán Lehotský 2018-05-04 15:28
No tak to je už akože moc,
pán Jagoš, tu píšete o život a moje peniaze nevyplatíte? telefón vypnutý a splatnosť v tiež v Marci,135tisíc euro, pán Jagoš, o to sa postarajte, to budete ešte vysvetlovať. Meniť názov firmy aku tu čítam, vysvatiť sa na kňaza na takovýchto fórach, očividne máte dôvod vyhladávať podvodné firmy na internetu, že ste narazil na tento server, to je celý arios na to si čas najdete, ale mobil nezoberiete.
Citovat
0 #140 Odp.: Podmíky pro vkládání příspěvků Guest 2018-05-03 12:29
pokud potřebujete půjčku: e-mail o pomoc
Citovat
-2 #139 viktor jagoš-PODVODNIKrudolf 2018-04-27 16:48
jedine co je nepřípustné milý pane Jagoši, je váš přístup, vaše podvodné jednání, a drzost, že to co děláte nazýváte podnikáním! měl.by jste se vážně velice stydět, je velice dobře že víte kdo.za tím stojí, mile rád vám s tím pomůžu, jsou to vaši reálně podvedení klienti!!právně se určitě braňte, to podvodníci dělávají! děkuji panu Menclovi a Pavlovi, za poslání, smluv a směnek společně to zvládneme, další prosím pište, ať se sejdeme v co největším počtu na příslušných místech, s pozdravem podvedený Kotrba Rudolf
Citovat
0 #138 viktor jagoš-PODVODNIKrudolf 2018-04-27 16:23
Zdravím, nevím pane Viktore Jagoši, čím se tady se tady chcete bránit, více než 10 měsíců mi nbr telefon, zainvestoval jsem s vámi do firmy arios investment 7 milionu korun v cervnu 2016, expirace-vyplac eni včetně úroků mělo nastat v červnu roku 2017, jen chcinupozornit, že firma byla již zmeněna na investment sk, tak aby nenaletěli další klienti tomuto podvodnikovi!pa n Jagoš mě ujistil, že sám má v této firmě zainvestovano a sliboval mi jak mi ukáže směnku, no jistě že nic nikdy neukazal, pan jagoš viktor na sociální síti facebook neustále přidává fotky z dovolených, pro jistotu mám pár screenu pro policii, která již vše začala řešit, pomozte nám tohoto člověka dostat kam patří, věřím, že již brzy se nám to podaří!
Citovat
0 #137 VIKTOR JAGOŠ firma ARIOSdalibor 2018-04-26 17:58
Z mých zdrojů jsem zjistil ze tohoto pana Viktora Jagoše má v hledáčku i policie, a nejen proto jak jsem sám zjistil že jim přijde divné ze podle jejich zdrojů je stále někde na dovolené a utrácí peníze které neví odkud má, ale i proto že sami makléři společnosti Arios které jsem vyhledal pomoci známých ve spojení s tímto člověkem Viktorem Jagošem, údajně tvrdili ze něco není v pořádku jak se společností ARIOS tak i s tímto pánem Viktorem Jagošem. Společnost ARIOS taktéž nekomunikuje. Tímto příspěvkem na vás apeluji a chci abychom v této věcí podnikly příslušené kroky abychom dosáhli spravedlnosti a aby pan VIKTOR JAGOŠ a společnost ARIOS, která kryje jeho podvodné činy již nikoho neobalamutila. V odkazech ještě příkládám dokumenty které se mi podařilo získat o teto evidentně podvodné činnosti na kterou jsem zjevně asi nenaletel sám, plus přidavám facebook pana Viktora Jagoše aby jste veděli jak dotycný pachatel vypadá a za co utrácí nejspíše naše těžce vydřené finance. Doufám že se nám podaří dosáhnout spravedlonosti. Pro bližší informace o pripadne spolupraci mne prosim kontaktujte.

Odkazy: Facebook Viktora Jagoše https://cs-cz.facebook.com/viktor.jagos
Dokumenty https://ulozto.cz/tam/_lW9pmj8xnt1o


S pozdravem Dalibor Hrůza
Citovat
0 #136 VIKTOR JAGOŠ firma ARIOSdalibor 2018-04-26 17:58
Dobrý den, nevím jestli jde o shodu náhod ale u společnosti ARIOS taky figuroval pan Viktor Jagoš, u kterého jsem v Březnu 2017 investoval milion českých korun do směnky, všechno se zdálo v pořádku i sám pan Viktor Jagoš mi tvrdil že sám má peníze v tomto produktu od společnosti Arios, když jsem chtěl aby mi pan Viktor Jagoš ukázal výpis účtu na důkaz toho že do produktu sám investoval svoje peníze, stále neměl čas a utvrzoval mne že je vše v pořádku. Tehdy když ještě komunikoval říkal že to chvíli potrvá tak jsem mu naivně uvěřil s domněním, že se jedná o solidního člověka a se slibem od pana Viktora Jagoše, že vše bude v pořádku a těší se na dlouhodobou spolupráci jsem nakonec investoval. Aktuální situace je taková že mi směnka mi již vyexpirovala j a je dávno po splatnosti a moje peníze stále nikde, pan Jagoš nezvedá telefon již několik týdnů a tak jsem začal pátrat na vlastní pěst.

Odkazy: Facebook Viktora Jagoše https://cs-cz.facebook.com/viktor.jagos
Dokumenty https://ulozto.cz/tam/_lW9pmj8xnt1o


S pozdravem Dalibor Hrůza
Citovat
0 #135 Viktor Frank - BrnoEva Kosinová 2018-04-25 11:32
Pan Viktor Frank má v Brně místo s názvem Laskavá masérna, kde před časem prodával přes slevové portály vouchery, které pak ale lidé mohli jen stěží využít, protože pan Frank jim pokaždé odmítnul dohodnutý termín, s nějakou výmluvou. Toto jsem ovšem zjistila, až potom, co jsem si od něj objednala dřevěný výrobek, za více než dva tisíce korun. Pan Frank má totiž také web s názvem "Kus dřeva do domu" http://www.kusdreva.cz/, odtud jsem si objednala začátkem února učící věž. Pan Frank, v mailové komunikaci, sliboval, že ji dodá začátkem března. Je konec dubna a věž stále nemáme, pan Frank neustále posouvá termín a má hromadu výmluv. Jsem přes facebook v kontaktu s dalšími jeho zákazníky, které obelhává úplně stejně a do toho neustále přijímá nové objednávky. !Nikdy si nic od tohoto člověka neobjednávejte, můžete na to jen doplatit!
Citovat
+1 #134 Pomluva, útok konkurence v podnikáníViktor Jagoš 2018-04-24 06:04
Dobry den pánové Mencl a Pavlík... a další vymyšlené a neexistující osoby... tady píše údajný podvodník Viktor Jagoš osobně. Chci říct, že přesně vím kdo za těmahle účelovýma pomluvama stojí a taky že se budu bránit právně, jelikož se jedná o nehorázné lži a pomluvy s jasným cílem mě dehonestovat před mými klienty a obchodními partnery. Je to zvrácená praktika rádoby konkurence. Vím přesně kdo za tím stojí. A chci napsat, že kromě zákeřné pomluvy, která může mít na mě a mé podnikání velmi negativní vliv budu řešit i zfalšování mého podpisu na smlouvě a směnce. To už je zločin a tímhle dotyční vstoupili na velmi tenký led. Takové jednání je nepřípustné! Každý kdo tyhle příspěvky četl a trochu nad tím přemyšlel musí uznat, že je podezřelé jakým stylem jsou psány a že vše vzniklo v jeden den (18.4.2018) v stejnou hodinu na několika fórech. Nehledě na jasné chyby v samotných smlouvách, kde se ani nenamáhali to “udělat pořádně”... i proto poměrně uznávané nejen diskusní fórum-mesec.cz celé vlákno těchto pomluv smazalo a napsalo mi v emailu, že vše napovídá tomu, že se jednalo o nekalou praktiku “vyřizování účtů” skrz smyšlené vážné obvinění. Email jsem ochoten komukoliv poskytnout-přep oslat. Tolik k mojí obhajobě. Každý ať si udělá obrázek sám. Podnikání v ČR není vskutku snadné. A tohle je ubohost nejvyššího kalibru. Ale boží mlýny melou a jak jsem psal na začátku-nebude tohle křivé a trestné jednání bez odezvy. Má úcta Viktor Jagoš
Citovat
0 #133 Odp.: Podmíky pro vkládání příspěvků Pavel 2018-04-23 06:17
koukal jsem na smenky co jste posilal a v podstatě, je to jako pres kopirak, pošlu vam na mail rovněž směnky, od pana Jagoše, a asi by nebylo zlé, kdyby jsme co nejdříve spojily sily a poslali ho do chládku
Citovat