Left banner

Podmíky pro vkládání příspěvků

Podmínky vkládání příspěvků a oficiálních reakcí:

Tyto stránky slouží ke vkládání a zobrazování osobních zkušeností uživatelů s obchodním jednáním podnikatelských subjektů (fyzických i právnických osob) nebo s jejich produkty.

Cílem těchto stránek je pomáhat uživatelům najít kvalitní obchodní partnery, výrobky nebo služby resp. vyhnout se nepoctivému obchodnímu jednání.

Uživatel nesmí používat služby těchto stránek v rozporu se zákonem nebo těmito podmínkami. Uživatel nesmí zejména uveřejňovat příspěvky, jejichž cílem je poškodit konkurující podnikatele a firmy. Uživatel dále nesmí šířit pomluvy, urážet, vyhrožovat násilím, podněcovat nenávist vůči jednotlivcům nebo skupině obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti, vyjadřovat se vulgárně, vydávat se za někoho jiného, vkládat do příspěvků odkazy na stránky s nelegálním obsahem ani zneužívat těchto stránek k šíření reklamy.

Každá osoba nebo firma, o kterém byl na těchto stránkách  zveřejněn příspěvek, má právo uveřejnit svou oficiální reakci na tento příspěvek.

Toto je nemoderovaná diskuse. Provozovatel těchto stránek nenese zodpovědnost  za obsah jednotlivých příspěvků. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost nese výhradně autor příspěvku

MAZÁNY BUDOU POUZE REKLAMY A SPAMY

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #105 Podvodná agentura práce GetworksPetr Lenghart 2017-08-02 07:20
Getworks GmbH pozor na tuto agenturu, která inzeruje práci v Německu na českých serverech jako je prace.cz

nabízí práci elektrikářům či splinklermonterům

po 14 dnech odvedené práce nezaplatí ani korunu stále lžou a vymlouvají se jen aby nemuseli nic platit!

pozor na tuto podvodnou firmu!!!
Citovat
0 #104 PodvodIrena 2017-07-29 09:21
Podvedená budu ráda za keždé info.Upsala jem se a nemohu ven .je to ABC české hospod.Dávejte si pozor
Citovat
0 #103 Oliver Gorol´Zdeněk Hodač 2017-07-28 21:49
Dobrý den, reference na pana Olivera Gorol´a, IČ 86965760:

Vzal si zálohu 120.000,-Kč a od té doby jsem ho neviděl. Mám platný rozhodčí nález soudu, který mu ukládá mi peníze vrátit (na požádání mohu doložit). On se k tomu však nemá. Má nadprůměrné přesvědčovací schopnosti. Důrazně Vás varuji před tímto člověkem.

Ing. Zdeněk Hodač
Citovat
0 #102 Vytahují z Vás penízeHorejs 2017-07-10 19:41
TRAVEL ELECTRONIC VISA BADALONA ESP
chytil jsem se na jejich hezkou adresu .org
účtují za kanadskou eTA 7x větší částku než vláda
Citovat
0 #101 www.jdidoakce.czMonika 2017-05-20 09:48
Nedoporučuji nakupovat přes www.jdidoakce.cz. Platbu požadují pouze kartou dopředu a nic nedodají.
Citovat
0 #100 Libor Kovář - PeKoVladimír Pospíšil 2017-05-18 07:21
Upozorňujem všechny řemeslníky a nedoporučujem vůbec žádnou spolupráci s Liborem Kovářem z Měšic pokud nechcete pracovat zadarmo a dokola poslouchat výmluvi!Pozor na něj na uvedené adrese se nenachází a je dost zadlužen.Víme že je více lidí kterým dluží tak jeho nové působiště známe info dáme napište na .
Citovat
0 #99 Drevostavby-Med ved.cz, ING Ján KOVAČÍKMiloslav 2017-05-10 23:31
POZOR na FIRMU „Dřevostavby MEDVĚD“, bere zálohy a práci neudělá, na internetu nabízí dřevostavby a obrázky má stažené z Britských stránek, dokud se mu nezaplatí je v kontaktu, poté zmizí … http://www.drevostavby-medved.cz/ PODÁNO UŽ ŔADA TRESTNÍCH OZNÁMENÍ
Citovat
0 #98 DotazNávštěvník 2017-05-04 09:04
Dobrý den, chci se dotázat, proč už zde nejsou některé firmy, které zde ještě byly před rekonstrukcí Vašich stránek?
Citovat
0 #97 FLYHIJan Libansky 2017-04-22 10:42
Rád bych upozornil na praktiky litevské společnosti, která prodává letenky na www.flyhi.cz.
Zrušený let a od té doby 3 měsíce, nekomunikují a peníze za letenky jsme zpět nedostali. Je to díra na peníze a žádná nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 261/2004 ze dne 11. února 2004, kterými se stanoví společná pravidla náhrad a pomoci cestujícím v letecké dopravě zde neplatí. Odkáží vás na leteckou společnost a ta se s vámi bavit nebude, protože jste letenky nekoupili od nich. Mám dojem, že zisky z nevrácených zrušených letů jsou vyšší, než provize z přeprodaných letenek. Takže za mou osobu: jsou to regulérní podvodníci. Jan
Citovat
0 #96 POZOR NA FIRMU TZ THERM a.s.!Pavel Kozojed 2017-04-04 01:17
Pozor na firmu TZ Therm a.s. ze Zlína! Pan jednatel faktury za dodané zboží a služby zaplatí jen tehdy, když se mu chce. Ve chvíli kdy jsme odmítli dodat další zboží, dokud nebudou uhrazeny pohledávky po splatnosti, tak nám oznámil, že nedostaneme zaplaceno nic. Faktury za provedené práce v roce 2016 neuhradil z důvodu, že jsme neměli zájem o další spolupráci v roce 2017. Místo toho ještě všem vyhrožuje, že pošle nějaké smyšlené penále. Stejně podvedl i další firmy, kterým nezaplatil a navíc jim ještě poslal smyšlené faktury. Tento pán (pod různými firmami) okrádá své dodavatele a podvedl již velké množství firem! Nereaguje ani na upomínky, ani na soudní rozsudky, ani na několik trestních oznámení. Pořád si myslí, že dluhy platit nemusí. Pokud jsou pohledávky již vysoké, pošlou firmu do insolvence a změní jméno. Dříve Stavby Zlín s.r.o. v likvidaci, RD Therm s.r.o., CONE TRADE s.r.o., stačí se kouknout na web justice.cz do insolvencí. Jednatel používá taktiku - nejdříve veliký kamarád, úsměv, sliby - následně vás okrade a podvede. A ještě věřitele zažaluje. Podvede i přátele, nebere na nikoho ohled, je ostudou města Fryštáku, kde se tváří jako slušný občan, přitom je to podvodník.
Citovat