Left banner

Podmíky pro vkládání příspěvků

Podmínky vkládání příspěvků a oficiálních reakcí:

Tyto stránky slouží ke vkládání a zobrazování osobních zkušeností uživatelů s obchodním jednáním podnikatelských subjektů (fyzických i právnických osob) nebo s jejich produkty.

Cílem těchto stránek je pomáhat uživatelům najít kvalitní obchodní partnery, výrobky nebo služby resp. vyhnout se nepoctivému obchodnímu jednání.

Uživatel nesmí používat služby těchto stránek v rozporu se zákonem nebo těmito podmínkami. Uživatel nesmí zejména uveřejňovat příspěvky, jejichž cílem je poškodit konkurující podnikatele a firmy. Uživatel dále nesmí šířit pomluvy, urážet, vyhrožovat násilím, podněcovat nenávist vůči jednotlivcům nebo skupině obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti, vyjadřovat se vulgárně, vydávat se za někoho jiného, vkládat do příspěvků odkazy na stránky s nelegálním obsahem ani zneužívat těchto stránek k šíření reklamy.

Každá osoba nebo firma, o kterém byl na těchto stránkách  zveřejněn příspěvek, má právo uveřejnit svou oficiální reakci na tento příspěvek.

Toto je nemoderovaná diskuse. Provozovatel těchto stránek nenese zodpovědnost  za obsah jednotlivých příspěvků. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost nese výhradně autor příspěvku

MAZÁNY BUDOU POUZE REKLAMY A SPAMY

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #146 Oresi neplní smlouvuMonika 2018-07-17 13:14
Bohužel jsem si objednala kuchyňskou linku u firmy Oresi a mám s nimi velmi špatné zkušenosti. První část montáže proběhla na konci února a nyní, v červenci, ještě stále není montáž dokončena. Když mi technik poškodil hranu nové prac. desky , řekl mi, že zapře, že u mě v daný den vůbec byl. . Technik některé komponenty vůbec nenamontoval s tím, že to není třeba nebo že to není vidět a vyhodil je. Takto pracují technici pro Oresi na kuchyňské lince, za kterou zákazník zaplatil více než 130 000,- Kč. Ve studiu na touto informací jen pokrčili rameny a řekli, že nejsem jediná, kdo si stěžuje
Když jsem hlásila tyto potíže s montáží na mail, který je v podpisu uveden takto :
Vážení zákazníci, jste-li názoru, že naše služby můžeme ještě zlepšit, napište nám na e-mail: , z tohoto mailu jsem nedostala dosud žádnou odpověď.
Problémy se studiem nastaly však už od počátku. V ceně dopravy, kterou jsem řádně předem uhradila je i částka za vynesení všech dílů kuch. linky. Řidič Oresi však přesvědčil řemeslníky, kteří v tu dobu u mě bytě pracovali, ale platila jsem je však za jinou práci, aby kuchyň do bytu odnosili sami. Když jsem poté tuto situaci hlásila u kuchyňského studia a žádala zpět poměrnou částku za službu, která nebyla uskutečněna, studio několik týdnů nereagovalo a po několika mých urgencích mi sdělili, že řidič postupoval správně a nemám nárok na vrácení částky za vynesení.
Z výše uvedeného jednání mám pocit, že pro Oresi je zákazník zajímavý jen do doby úhrady kuchyňské linky a možná z toho důvodu požadují kompletní platbu vč. montáže při závozu linky.
Citovat
0 #145 Wadimex - pan VotavaLucie Lochmanová 2018-07-12 12:36
Chtěl bych upozornit na praktiky pana Votavy, majitele firmy Wadimex, s.r.o. . Tento člověk neplatí dodavatelům, neustále se jen vykroucí a lže. Již na něj byla uvalena i exekecu. Platí jen co se mu hodí. Doporučuji s ním nepracovat a pokud tak jedině se zaplacením dopředu.
Citovat
0 #144 croissart.czKiki 2018-07-09 21:07
http://www.croissart.cz/

Pozor podvodník, co zneužívá umění a jména tvořivých lidí.
Nákupem trička přijdete o peníze, ale zboží Vám nepřijde.
Citovat
0 #143 Podmínky pro vkládání příspěvkůHarry 2018-05-29 23:58
It fees thirty gems to refill your vitality stock.


My web-site - harry potter hogwarts mystery
hack: https://funthoughts.yolasite.com/
Citovat
0 #142 single academicsJana 2018-05-14 19:32
Dobrý den, tato seznamka si účtuje na základě velmi pochybných údajů po měsíci užívání částku 2.247,-. Tuto částku odmítají vrátit a obrací se na smluvní podmínky. Částka odešla z mého účtu - z karty, aniž bych zadávala bezpečnostní heslo nebo byla nějakým jiným způsobem informována.
Citovat
0 #141 AriosJán Lehotský 2018-05-04 15:28
No tak to je už akože moc,
pán Jagoš, tu píšete o život a moje peniaze nevyplatíte? telefón vypnutý a splatnosť v tiež v Marci,135tisíc euro, pán Jagoš, o to sa postarajte, to budete ešte vysvetlovať. Meniť názov firmy aku tu čítam, vysvatiť sa na kňaza na takovýchto fórach, očividne máte dôvod vyhladávať podvodné firmy na internetu, že ste narazil na tento server, to je celý arios na to si čas najdete, ale mobil nezoberiete.
Citovat
0 #140 Odp.: Podmíky pro vkládání příspěvků Guest 2018-05-03 12:29
pokud potřebujete půjčku: e-mail o pomoc
Citovat
-2 #139 viktor jagoš-PODVODNIKrudolf 2018-04-27 16:48
jedine co je nepřípustné milý pane Jagoši, je váš přístup, vaše podvodné jednání, a drzost, že to co děláte nazýváte podnikáním! měl.by jste se vážně velice stydět, je velice dobře že víte kdo.za tím stojí, mile rád vám s tím pomůžu, jsou to vaši reálně podvedení klienti!!právně se určitě braňte, to podvodníci dělávají! děkuji panu Menclovi a Pavlovi, za poslání, smluv a směnek společně to zvládneme, další prosím pište, ať se sejdeme v co největším počtu na příslušných místech, s pozdravem podvedený Kotrba Rudolf
Citovat
0 #138 viktor jagoš-PODVODNIKrudolf 2018-04-27 16:23
Zdravím, nevím pane Viktore Jagoši, čím se tady se tady chcete bránit, více než 10 měsíců mi nbr telefon, zainvestoval jsem s vámi do firmy arios investment 7 milionu korun v cervnu 2016, expirace-vyplac eni včetně úroků mělo nastat v červnu roku 2017, jen chcinupozornit, že firma byla již zmeněna na investment sk, tak aby nenaletěli další klienti tomuto podvodnikovi!pa n Jagoš mě ujistil, že sám má v této firmě zainvestovano a sliboval mi jak mi ukáže směnku, no jistě že nic nikdy neukazal, pan jagoš viktor na sociální síti facebook neustále přidává fotky z dovolených, pro jistotu mám pár screenu pro policii, která již vše začala řešit, pomozte nám tohoto člověka dostat kam patří, věřím, že již brzy se nám to podaří!
Citovat
0 #137 VIKTOR JAGOŠ firma ARIOSdalibor 2018-04-26 17:58
Z mých zdrojů jsem zjistil ze tohoto pana Viktora Jagoše má v hledáčku i policie, a nejen proto jak jsem sám zjistil že jim přijde divné ze podle jejich zdrojů je stále někde na dovolené a utrácí peníze které neví odkud má, ale i proto že sami makléři společnosti Arios které jsem vyhledal pomoci známých ve spojení s tímto člověkem Viktorem Jagošem, údajně tvrdili ze něco není v pořádku jak se společností ARIOS tak i s tímto pánem Viktorem Jagošem. Společnost ARIOS taktéž nekomunikuje. Tímto příspěvkem na vás apeluji a chci abychom v této věcí podnikly příslušené kroky abychom dosáhli spravedlnosti a aby pan VIKTOR JAGOŠ a společnost ARIOS, která kryje jeho podvodné činy již nikoho neobalamutila. V odkazech ještě příkládám dokumenty které se mi podařilo získat o teto evidentně podvodné činnosti na kterou jsem zjevně asi nenaletel sám, plus přidavám facebook pana Viktora Jagoše aby jste veděli jak dotycný pachatel vypadá a za co utrácí nejspíše naše těžce vydřené finance. Doufám že se nám podaří dosáhnout spravedlonosti. Pro bližší informace o pripadne spolupraci mne prosim kontaktujte.

Odkazy: Facebook Viktora Jagoše https://cs-cz.facebook.com/viktor.jagos
Dokumenty https://ulozto.cz/tam/_lW9pmj8xnt1o


S pozdravem Dalibor Hrůza
Citovat