Left banner

Podmíky pro vkládání příspěvků

Podmínky vkládání příspěvků a oficiálních reakcí:

Tyto stránky slouží ke vkládání a zobrazování osobních zkušeností uživatelů s obchodním jednáním podnikatelských subjektů (fyzických i právnických osob) nebo s jejich produkty.

Cílem těchto stránek je pomáhat uživatelům najít kvalitní obchodní partnery, výrobky nebo služby resp. vyhnout se nepoctivému obchodnímu jednání.

Uživatel nesmí používat služby těchto stránek v rozporu se zákonem nebo těmito podmínkami. Uživatel nesmí zejména uveřejňovat příspěvky, jejichž cílem je poškodit konkurující podnikatele a firmy. Uživatel dále nesmí šířit pomluvy, urážet, vyhrožovat násilím, podněcovat nenávist vůči jednotlivcům nebo skupině obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti, vyjadřovat se vulgárně, vydávat se za někoho jiného, vkládat do příspěvků odkazy na stránky s nelegálním obsahem ani zneužívat těchto stránek k šíření reklamy.

Každá osoba nebo firma, o kterém byl na těchto stránkách  zveřejněn příspěvek, má právo uveřejnit svou oficiální reakci na tento příspěvek.

Toto je nemoderovaná diskuse. Provozovatel těchto stránek nenese zodpovědnost  za obsah jednotlivých příspěvků. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost nese výhradně autor příspěvku

MAZÁNY BUDOU POUZE REKLAMY A SPAMY

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #119 Jaroslav Červenka - zednictví DobříšMichaela 2018-03-12 16:16
NEDOPORUČUJI "firmu" Jaroslav Červenka, s pánem jsme měli smlouvu o dílu na 933000,-. Dílo není hotové,
je již měsíc po termínu dokončení stavby. Peníze zde jsou vynaložené pouze ze čtvrtiny, ty které byli použity
na práce, které jsou ke všemu špatně a musí se znovu opravit. Pán se vymlouvá, nekomunikuje, ještě jako

zákázníku lžu. Přitom mám ze zákona na poškozené věci ve stavebnictví 2 roky záruku.

Dávejte si pozor na své peníze.
Citovat
0 #118 Mimatronic podvodna firma na zabezpecovaci systemyMarie Sablova 2018-03-09 10:03
Nechala jsem si nainstalovat od firmy Mimatronic Brezineves ing Marika sirenu a kamerz do RD. Panu Marikovi jsem zaplatila v hotovosti 55000 Kc. Sirena ani kamery nefunguje. Pan Marik nic nevysvetlil, preda mi manual, nic neodzkousel a rekl, ze si je jeste nejaky cas necha pod svou kontrolou. Po tydnu sirena ani kamery nefunguji vubec, IP adresa je zablokovana. Kamery byly nastaveny tak, aby kryly zlodeje, proluky. Nenahravaji historii na harddisk. Lhal, nebere telefon ani reklamace. K zarizeni jak k sirenam tak ke kameram dodal vadne baterie, ktere mely nahradit elektriku pri vypadku.
POZOR JE TO PODVODNIK. Byl mi doporucen jednim clovekem, ktery bydli blizko meho domu, Rekl mi, ze on i pan Marik pracuji pro VNITRO. Myslela jsem ze to bude dobre zabezpeceno proti zlodejum.
OPAK JE PRAVDOU!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Jsme opet v totalite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zlodeji chodi do domu a kradou, rozkradaji
dum dokonce od podlahy!!!!! Pam Marik
ten "masakr" videl a jak vsechno kradou a rezou, presto reakce je takova, ze udelal vse pro to, aby namisto domu zbyla na pozemu jen hrouda!!! Toto je kruta realita v Cesku.
Kdo je pan Marik, pro koho na vnitru pracuje, to nevim. Jen mi sdelil, ze si postavil dum jako krava a dokonce jeho matka mu zavidi, tak nenavidi zeny, dokonce svoji vlastni mamu. Ja se uz vubec nedivim, ze si postavil tak velky dum... Za hracky, ktere mi namontoval dostal 55000 a zrejme i od tech, pro ktere pracuje.....
Citovat
0 #117 MEDIKHOUSE - mažou negativní komentáře, nefungující službyHonza 2018-02-21 12:09
Společnost MEDIKHOUSE http://www.medikhaus.cz/ provádí různé kosmetické zásahy na vašem těle. Objednal jsem si injekční lipolýzu, která měla odstranit tuky. Píšou u toho samozřejmě, že máte u toho držet dietu a aktivní pohyb. To jsem držel už dávno předtím. Na doporučení lékařky jsem aplikoval určité

množství. Nejen, že to vůbec nefungovalo, tak když jsem tam napsal negativní hodnocení, tak ho okamžitě smazali a kontaktovali mě, že tedy ať se domluvím s klinikou, že mi určitě výjdou vstříc (veškerou dokumentaci mám v archivu).

Výsledek byl asi takový, že když jsem po měsíci znova přišel na kliniku, tak nikdo o ničen nevěděl, musel jsem všem znova přeposílat historii, a poté mě stejně jen doporučili další návštěvu. Nic nenabídli byl to pouze falešný zájem. Jediné kdo mi napsal byla jednatelka agresivním způsobem, že útočím a haním kliniku a to pouze na základě velmi slušné recenze, že mi něco nefungovalo jak předesílají. Takže pokud vám bude divné, že u všech svojich služeb mají pouze kladné reference, tak je asi píší sami nebo jejich známí. MAŽOU NEGATIVNÍ HODNOCENÍ zákazníků. Nejsem ten kdo píše někam nějaké stížnosti, ale takovéto chování jsem snad nezažil :(
Citovat
0 #116 Waf Waf nehradí obchodní závazkyRoman Pinkava 2018-02-07 10:07
Waf Waf si minulý rok objednala na zakázku u naší firmy Mugs sro 200 ks glazovaných plecháčků v hodnotě 34 364 Kč. Na mnoho opakovaných žádostí si u nás do dnešního dne plecháčky nikdo nevyzvedl a nezaplatil. Tímto varujeme případné budoucí dodavatele této firmy na neseriózní chování této firmy.
Citovat
0 #115 Podmínky pro vkládání příspěvkůMarylin 2018-01-25 01:45
Let go download button and adhere to download actions.


Stop by my site: guns of
boom cheats: http://brandonajeto.doodlekit.com
Citovat
0 #114 Odp.: Podmíky pro vkládání příspěvků Michal 2018-01-19 06:46
Cituji Irena:
Podvedená budu ráda za keždé info.Upsala jem se a nemohu ven .je to ABC české hospod.Dávejte si pozor

Dobrý den,
napište na 605 313 222
Citovat
0 #113 Podmínky pro vkládání příspěvkůCruz 2017-12-10 18:20
Hey There. I found your blog using msn. This is a really
well written article. I'll make sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post.
I will definitely return.

Feel free to surf to my weblog: easy repair ha: https://beautytohealth.com/erase-repair-ha/
Citovat
0 #112 podvodníci?Zdenka Čerstvá 2017-12-08 10:26
Vážení

Reklamovala jsem Vaši zásilku,obratem jsem ji zásilku zpět.Jak jste doporučili,šla ze zásilkovny
Otrokovice Havlíčkova 13.11.č. obj.78634 cena 299kč,dodnes mi peníze nebyly
vráceny na účet.Prosím tímto o navrácení částky 299 Kč na účet 2103617950/
2700

díky Čerstvá Zdenka
tel. 725527215
Citovat
0 #111 oliviaseret37@gmail.comTomas Novak 2017-11-29 18:59
Davejte si pozor na tento email pokud neco prodavate. Podvodnik Vam zasle email, ktery vypada jako povrzeni o platbe od Paypal, ale zadne penize nikdy neprijdou. Ja osobne jsem podveden nebyl, protoze zasilku neodesilam na zaklade povrzovaciho emailu. Jen si na to davejte pozor.
Citovat
0 #110 www.radekbjalon.czRadek Bjaloň 2017-11-08 07:10
Pozor, podvodný eshop www.radekbjalon.cz kde bylo zneužito mého jména. Provozovatel je z číny a prodává oblečení. Již se ozvali poškození. Problém je, že každý si takhle může založit eshop na jméno. ČOI nic neudělá, provozovatelé domény a PČR taky ne. Musí prý vzniknout škoda větší.
Citovat