Left banner

Podmíky pro vkládání příspěvků

Podmínky vkládání příspěvků a oficiálních reakcí:

Tyto stránky slouží ke vkládání a zobrazování osobních zkušeností uživatelů s obchodním jednáním podnikatelských subjektů (fyzických i právnických osob) nebo s jejich produkty.

Cílem těchto stránek je pomáhat uživatelům najít kvalitní obchodní partnery, výrobky nebo služby resp. vyhnout se nepoctivému obchodnímu jednání.

Uživatel nesmí používat služby těchto stránek v rozporu se zákonem nebo těmito podmínkami. Uživatel nesmí zejména uveřejňovat příspěvky, jejichž cílem je poškodit konkurující podnikatele a firmy. Uživatel dále nesmí šířit pomluvy, urážet, vyhrožovat násilím, podněcovat nenávist vůči jednotlivcům nebo skupině obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti, vyjadřovat se vulgárně, vydávat se za někoho jiného, vkládat do příspěvků odkazy na stránky s nelegálním obsahem ani zneužívat těchto stránek k šíření reklamy.

Každá osoba nebo firma, o kterém byl na těchto stránkách  zveřejněn příspěvek, má právo uveřejnit svou oficiální reakci na tento příspěvek.

Toto je nemoderovaná diskuse. Provozovatel těchto stránek nenese zodpovědnost  za obsah jednotlivých příspěvků. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost nese výhradně autor příspěvku

MAZÁNY BUDOU POUZE REKLAMY A SPAMY

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #164 richard Janulek Podvodnik,lhar. ..Karvina Cajkovskeho 2212Tomas servis olomouc 2018-09-12 07:09
Dostalo se mi na opravu uz druhe auto od predajcu riricharda janulka.su to auta po burackach zlom technickomstave atd...Zlate Acka oproti p.Janulkovi.Mus im uznat ze to bude riadny bezchrbtak kdyz prodal tak spatne auto aj lidem ktory nan odkladali penize par let.maju 3 deti a tazsi zivot.Dejte si velkeho majzla nan a hlavne zadne penize mu nedavejte.Nasel jsem ho na bazosi a hyperinzerce.Ne vim ci mema neco i v ostrave.Tak se mu vyhnete....
Citovat
0 #163 kecky.storeMichal Voldán 2018-09-10 17:32
Zakoupeny originální converse za 1000 CZK a přišly falsifikáty!!! Nic tam nekupujte
Citovat
0 #162 Richard Janulek,PODVODN IK/Karvina-mize rov 2212 Cajkovskeho/.Po dvodnik-Zlodej s autamaJANCAR 2018-08-27 12:07
Zdravim vsechny.Mam velice spatnou skusenost s Richardom Janulkom adresa- Mizerov 2212 Cajkovskeho 734 01 Karvina.POZOR nanho kupil sem od neho bezchybne auto-Ktore je poskladane z troch aut.Vcera sme ho dali mechanikovi nestacil sa divit.Diagnosti ka sa rozsvitila jak vanocni stromek.Je to Lhar a Zlodej.Taky Podvodnik by nemel medzi slusnymi Lidmi ani existovat....Na jdete ho na Bazosi a Bazar cz atd... . Inzerati ma pod nadpisem RICHARD.Tak obrovsky pozor az nepridete o penize ako my...Je z Karvine.
Citovat
0 #161 Mimatronic podvodna firma na zabezpecovaci systemyMarie Sablova 2018-08-25 11:54
Nechala jsem si nainstalovat od firmy Mimatronic Brezineves ing Marika sirenu a kamerz do RD. Panu Marikovi jsem zaplatila v hotovosti 55000 Kc. Sirena ani kamery nefunguje. Pan Marik nic nevysvetlil, preda mi manual, nic neodzkousel a rekl, ze si je jeste nejaky cas necha pod svou kontrolou. Po tydnu sirena ani kamery nefunguji vubec, IP adresa je zablokovana. Kamery byly nastaveny tak, aby kryly zlodeje, proluky. Nenahravaji historii na harddisk. Lhal, nebere telefon ani reklamace. K zarizeni jak k sirenam tak ke kameram dodal vadne baterie, ktere mely nahradit elektriku pri vypadku.
POZOR JE TO PODVODNIK. Byl mi doporucen jednim clovekem, ktery bydli blizko meho domu, Rekl mi, ze on i pan Marik pracuji pro VNITRO. Myslela jsem ze to bude dobre zabezpeceno proti zlodejum.
OPAK JE PRAVDOU!!!!!!!! !!!!!!!!!!! Jsme opet v totalite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zlodeji chodi do domu a kradou, rozkradaji
dum dokonce od podlahy!!!!! Pam Marik
ten "masakr" videl a jak vsechno kradou a rezou, presto reakce je takova, ze udelal vse pro to, aby namisto domu zbyla na pozemu jen hrouda!!! Toto je kruta realita v Cesku.
Kdo je pan Marik, pro koho na vnitru pracuje, to nevim. Jen mi sdelil, ze si postavil dum jako krava a dokonce jeho matka mu zavidi, tak nenavidi zeny, dokonce svoji vlastni mamu. Ja se uz vubec nedivim, ze si postavil tak velky dum... Za hracky, ktere mi namontoval dostal 55000 a zrejme i od tech, pro ktere pracuje.....
Citovat
0 #160 LURA Média, s.r.o.Guest 2018-08-25 11:54
Prosím POZOR na slovenskou firmu LURA Média, s.r.o. zabývající se programátorským i službami. Tato firma nám nabídla vypracování zakázky, vzali si 50% celkové platby předem, zakázka měla být hotová do 7 dní. Nyní téměř po dvou měsících zakázka není hotová, peníze nemáme, firma nereaguje na email a nezvedá telefon, prostě není k zastižení. Dostali jsme od nich 2.9. dobropis, s tím, že nám zálohu vrátí. Dnes je 17.9. zálohu jsme zpět neobdrželi, na emaily nereagují, pan jednatel na Facebooku také nereaguje, ačkoliv si zprávy čte - je to pan Radoslav Murník. Dvakrát se nám podařilo spojit se s nimi na jejch tel. čísle +421944009692, ale již dlouho nic (číslo je plně funkční, jelikož občas je i obsazeno, ale čísla s českou předvolbou nezvedají). Dále jsou společníky v těchto firmách také pánové Mgr. Erik Bednár a pán Miroslav Budiš. Pan Murnik je také jednatelem ve firmě VALMUR Design k.s. neboli UNIXE. Dávejte si na tyto pány a tyto firmy pozor!
Citovat
0 #159 Marek Bortel z ČáslaviGuest 2018-08-25 11:53
Pozor na podvodníka Marka Bortela z Čáslavi, který se skrývá za vymyšlené identity, a hledá lidi, kteří za provizi prodají jeho předměty (přes Aukro, Bazoš apod.). Chce prodat žádané spotřební zboží vyšší hodnoty - např. iPhone 5.

Než jsme ho včera zablokovali, stihl přesvědčit jednu oběť k vystavení inzerátů na Aukru. Dnes nám dotyčný psal
Stěžují si na něj lidi, které podvedl včera přes můj Aukro účet
Žádný předmět fyzicky neexistuje, Bortel pouze inkasuje peníze, ale odpovědnost nese majitel účtu. Škoda už přesáhla hranici trestného činu, lze tedy doufat v pomalé kolo spravedlnosti.

Mezi jeho další kouzelné triky patří prodej domén, které mu nepatří (a jejichž držitel o tom netuší) a náhlá změna internetového pohlaví (pokusil se vystupovat jako žena).
Citovat
0 #158 Viktor JagošViktor Jagoš 2018-08-25 11:52
Zdravím pane Pavle, prosím o podrobnější info ohledně Viktora Jagoše jelikož, z toho co jste napsal nejspíš vypadá že je to nějaký podvodník a nejspíš nejsme jediní kdo mu naletěl, přikládám ještě fotky smlouvy a směnky abyste měl představu jestli jste také dostal něco podobného, Musíme spojit síly dohoromady a dostat své finance zpět a toho podvodníka Viktora Jagoše dostat za mříže kam patří, díky předem za informace
Citovat
0 #157 Waf Waf nehradí obchodní závazkyRoman Pinkava 2018-08-25 11:51
Waf Waf si minulý rok objednala na zakázku u naší firmy Mugs sro 200 ks glazovaných plecháčků v hodnotě 34 364 Kč. Na mnoho opakovaných žádostí si u nás do dnešního dne plecháčky nikdo nevyzvedl a nezaplatil. Tímto varujeme případné budoucí dodavatele této firmy na neseriózní chování této firmy.
Citovat
0 #156 Robert ŠmateraRobert Šmatera 2018-08-25 11:49
Robert Šmatera, vybírá provize a dělá dluhy kde může. Má nařízeno 19 exekucí, které neplatí!! Nabízí reality bez živnostenského oprávnění, v realitní kancelář, za kterou se schovává s ním nemá nic společného a odkazují, že Robert Šmatera pracuje na základě své živnosti, kterou ovšem nemá!!
Citovat
0 #155 Podvodnici?Zdenka Čerstvá 2018-08-25 11:49
Vážení

Reklamovala jsem Vaši zásilku,obratem jsem ji zásilku zpět.Jak jste doporučili,šla ze zásilkovny
Otrokovice Havlíčkova 13.11.č. obj.78634 cena 299kč,dodnes mi peníze nebyly
vráceny na účet.Prosím tímto o navrácení částky 299 Kč na účet 2103617950/
2700

díky Čerstvá Zdenka
tel. 725527215
Citovat
0 #154 Calistra PlzenKodrle 2018-08-25 11:49
Mate zkusenosti s touto firmou? Jednali se mnou hodne arogantne a neferove. Okradli me o vse. Zvazuji jit na policii, ale mam strach.
Citovat