Left banner

TORUMINAX GROUP

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

0 #137 Odp.: TORUMINAX GROUPMR ANDY COLE 2017-09-01 21:07
Ahoj

Potřebujete naléhavou půjčku, abyste uspokojili vaše finanční potřeby? Nabízíme půjčky od 2 000,00 do 50 000 000,00, jsme spolehliví, silní, rychlí a dynamičtí, nekontrolujeme půjčku a poskytujeme 100% záruku zahraničních půjček v době tohoto převodu.

Také jsme půjčili celou měnu s 2% úrokovou sazbou ze všech úvěrů .... Pokud máte zájem, vraťte se k nám pomocí tohoto e-mailu.

Vraťte se prosím, pokud je to zajímavé, s

S pozdravem,

Pan Andy Cole
Citovat
0 #136 Nabídka půjčkyPastor Nilson 2017-08-31 11:42
Získejte rychlou půjčku s nízkou úrokovou sazbou, jako je krátkodobá půjčka nebo dlouhodobá půjčka, pokud máte zájem nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese
Citovat
0 #135 BEST OFFER BG/SBLC FOR LEASECiaran Sheridan 2017-08-17 19:25
We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.
DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4+ 1%
6. Sale Price: 32+2%
7. Delivery by SWIFT .
8. Payment: MT103-23
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.
If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument.
Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service.
Name : Ciaran Sheridan
E-mail :
Skype id :
Citovat
0 #134 Odp.: TORUMINAX GROUPAFFORDABLE LOAN WITH 2017-07-22 13:48
Potřebujete naléhavý finanční úvěr ***? * Nízká úroková sazba 1% * Dlouhodobá splátka (1-30 let) * Flexibilní *** a poté měsíční Platba *. Jak dlouho bude financována? Po odeslání žádosti Předběžnou odpověď můžete očekávat méně než 24 hodin po 72-96 hodinách od obdržení informací, které potřebují.
E-mail:
Na mě :
Země:
Telefonní číslo:
Částka potřebná k půjčce:
Účel úvěru:
Požádali jste o půjčku předem (ano nebo ne)
E-mail:
Emaill:
Paní Sandersová MichelleováPotřebujete naléhavý finanční úvěr ***? * Nízká úroková sazba 1% * Dlouhodobé splacení (1-30 let) * Flexibilní *** a poté měsíční platba * Velmi rychlý a přímý převod na váš bankovní účet *. Jak dlouho bude financována? Po odeslání žádosti Předběžnou odpověď můžete očekávat méně než 24 hodin po 72-96 hodinách od obdržení informací, které potřebují.
E-mail:
Na mě :
Země:
Telefonní číslo:
Částka potřebná k půjčce:
Účel úvěru:
Požádali jste o půjčku předem (ano nebo ne)
E-mail:
Emaill:
Paní Sandersová Michelleová
Citovat
0 #133 Odp.: TORUMINAX GROUPSherry Lopez 2017-07-22 05:28
Dobrý den, Jmenuji se Shelly, že jsem občanem Spojeného státu Ameriky, chci svědčit o dobrém půjčce úvěru, který mi ukázal světlo poté, co byl podvodníkem 4 různých internetových mezinárodních věřitelů, všichni slibují, že mi půjčí po Což mi způsobilo, že jsem zaplatil spoustu poplatků, které neudělaly nic a nezískaly žádné pozitivní výsledky. Ztratil jsem těžké vydělat peníze a to bylo celkem 12,000USD. Jednoho dne, když jsem procházel internet, který hledal, když jsem narazil na svědka, který byl také scammed a nakonec se spojil s legitním úvěrovým podnikem nazvaným Trust Funds Credit Union generální ředitel John Thormas (), kde nakonec Dostal svůj úvěr, a tak jsem se rozhodl kontaktovat stejnou úvěrovou společnost a pak jim vyprávěl svůj příběh o tom, jak jsem byl podvodníkem ze 4 různých věřitelů, kteří mi nic jiného neudělali, Vysvětlím firmě poštu a všechno, co mi řekli, bylo, že už nemám plakat, protože dostanu svůj úvěr ve své firmě a také jsem si udělal správnou volbu kontaktovat je. Vyplnil jsem formulář žádosti o půjčku a postupoval jsem se všemi, co jsem o to požádal, a dostal jsem úvěr ve výši 700.000 dolarů dolarů touto skvělou společností Trust Funds Credit Union, kterou spravuje pan John Thormas a tady jsem dnes spokojen s rodinou, protože John Thormas Trust Funds Úvěrový svaz mi dal půjčku, takže jsem se sliboval svému já, že budu držet svědectví na internetu o tom, jak jsem dostal svůj úvěr. Potřebujete úvěr naléhavě? Laskavě a rychle kontaktujte pana John Thormas Trust Fondy Credit Union nyní pro váš úvěr prostřednictvím e-mailu: () Volání přes: +14195182281 Věřím, že jiní lidé také dávají svědectví o tomto poctivém věřiteli
Citovat
0 #132 Půjčka nabídka na 3% uplatnit dnesEddy Barca 2017-07-18 06:50
Půjčka nabídka na 3% uplatnit dnes

Dobrý den
Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, úvěr na bydlení atd. NEBO Byl
Jste odmítl půjčku od banky nebo jakékoli finanční instituce pro jednu nebo více
Důvody. Jste na správném místě
Vaše úvěrová řešení! Jsem soukromý věřitel, poskytuji úvěry společnostem a
Jednotlivci na
Nízká a cenově dostupná úroková sazba ve výši 3%. Zájem? Kontaktujte nás
Následné zpracování úvěru a převod do 48 hodin;

PODROBNOSTI APLIKACE
název
Datum narození :
Pohlaví:
Stav:
Adresa:
Město:
Země:
Telefon:
Částka půjčky:
Doba trvání půjčky:
Čistý měsíční příjem.
KONTAKTUJTE S NAMI
Citovat
0 #131 Odp.: TORUMINAX GROUPjanette rose 2017-07-12 22:01
Ahoj všichni, hledáte osobní úvěr, úvěr na podnikatelský úvěr, hypotéku (rozvoj nemovitostí) nebo jiné půjčky a jste odmítli vaše banky nebo různé finanční instituce samostatně? Nebojte se už víc, protože jsme zde, abychom vám poskytli všechny potřebné služby pro dosažení vašich cílů finančně. Poskytujeme finanční služby zákazníkům s úrokovou sazbou 3% úrokovou sazbou. A naše úvěrové částky se pohybují v rozmezí £ od 1000 do 100 000 000 liber. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, aby uspokojili naše zákazníky. JANETTE LOAN COMPANY je registrovaná společnost v rámci úvěrového úřadu, komise pro podnikové záležitosti (CAC) a světové banky, které jsou dobře důvěryhodné na celém světě. Vědět, jak se vypořádat s tím, nebo se obáváte online podvodu, nemusíte se už starat o to, že jste na konečném cíli, abyste získali opravdu zajištěnou půjčku.Kindly nám pošlete dnes na adrese nebo nám nás kontaktujte na čísle +15188896910 a získejte Okamžitý zpětný posun.

DÍK

JANETTE ROSE

C.E.O JANETTE LOAN COMPANY®
RC: 52432
Copyright © 2017
Citovat
0 #130 TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOANLuz 2017-06-16 02:28
Pozdravuji vás všem, že jsem paní luz ze Spojených států, když jsem potřeboval úvěr během 3 let zpět jsem byl scammed z $ 14,500.00 někteří věřitelé v Nigérii Ale když jsem se aplikoval od tohoto boha se bojí člověka on mi pomohl s Částka půjčky ve výši 150.000,00 dolarů, kterou jsem potřebovala bez jakékoli stopy podvodných aktivit, vám poradí, abyste kontaktovali jeho email: pro více informací ...
Citovat
0 #129 Odp.: TORUMINAX GROUPmarkkent5050@gmail.c 2017-06-12 21:38
Do you need a loan?
Do you need financial help?
Does your firm, company or industry need financial assistance?
Do you need finance to start your business?
Do you need finance to expand your business?
Do you need personal loan? Please, contact us for more information:
Mr Mark Kent
Email:
Citovat
0 #128 Sky World pôžička Firme, poskytujeme pôžičky s úrokovou sadzbou 0f 3%.SARAH WILLIAMS 2017-06-07 16:04
 

Dobrý deň, pane / ma.

Sme súkromná spoločnosť a ponúkame pôžičky s nízkymi úrokovými sadzbami pri určovaní výšky úveru je medzi 100 miliónmi úverových rezerv vo výške 1.000 dolárov pôžička na rozvoj podnikania: hrana / konkurenciescho pnosť podnikov.

Ponúkame rôzne úvery

* Osobné pôžičky (zabezpečené a nezabezpečené)
* Podnikové úvery (zabezpečené a nezabezpečené)
* Konsolidačný úver
  
Žiadne poplatky vopred.

Ďakujeme, že ste si našli čas na prečítanie tejto reklamy.
Ak chcete získať ďalšie informácie a otázky, pošlite nám e-mail dnes
Sarah Williamsová.
Citovat